زیرپورتال همایش ملی فرهنگ و مدیریت جهادی
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
آخرین رویدادها
يكشنبه 28 خرداد 1396 فراخوان شرکت در یازدهمین نمایشگاه فرهنگ و مدیریت جهادی

فراخوان شرکت در دومین نمایشگاه طرحها و الگوهای جهادی

هم­زمان با یازدهمین همایش ملی و دومین جشنواره فرهنگ  و مدیریت جهادی

(22 و 23  آذرماه  1396 مشهد مقدس)

 یازدهمین همایش ملی و دومین جشنواره فرهنگ و مدیریت جهادی در روزهای 22 و 23 آذرماه  1396 و هم­زمان با آن، نمایشگاه طرح­ها و الگوهای جهادی توسط حوزه نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در مشهد مقدس برپا خواهد شد. از کلیه دستگاه­های اجرائی، دانشگاه­ها، مراکز علمی، تحقیقاتی، آموزشی، بخش غیر دولتی، سازمان­های مردم­نهاد و کانون­ها و گروه­های جهادی دارای طرح­ها و الگوهای موفق جهادی، اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، دعوت می­شود در این نمایشگاه، طرح­ها و دستاوردهای خود را در معرض دید مسئولان، محققان، متخصصان و کارشناسان دولتی و غیردولتی قرار دهند. کلیه افراد حقیقی و حقوقی با عناوین فوق به شرح زیر می­توانند در این نمایشگاه شرکت نمایند:

1- مکان برپائی نمایشگاه، شهر مقدس مشهد می­باشد و غرفه­های نمایشگاهی، توسط مجری ایجاد و تحویل غرفه­داران خواهد شد. مساحت معمول هر غرفه حداقل 12 متر مربع می­باشد؛ که با در نظر گرفتن تعداد طرح­ها، لوازم و تجهیزات هر غرفه و اعلام به­موقع به مجری، قابل مذاکره و افزایش خواهد بود. چیدمان، غرفه­آرایی و مدیریت غرفه به عهده شرکت­کنندگان است.

2- عنوان و شرح مختصری از طرح­ها و دستاوردهای شرکت کنندگان در کتاب همایش و جشنواره درج خواهد شد.

3- هماهنگی اسکان و پذیرائی غرفه­داران حاضر در طول برگزاری نمایشگاه بر عهده دبیرخانه همایش و جشنواره می­باشد.

4- واجدین شرائط اعم از حقیقی یا حقوقی برای ثبت نام لازم است فرم اعلام حضور را تکمیل و به ستاد برگزاری نمایشگاه، از طریق پست الکترونیکی همایش به نشانی hfmj@agri-jahad.ir  و نمابر  88199854 -021 ارسال فرمایند. فرم­ها و اطلاعات بیشتر در سایت همایش به نشانی: hfmj.maj.ir قابل بهره­برداری می­باشد.

5- از سوی دبیرخانه همایش و جشنواره، موسسه پژوهشی، فرهنگی و هنری سنگرسازان بی­سنگر به عنوان مجری برپائی نمایشگاه تعیین گردیده است. شماره تلفن موسسه مجری شماره تلفن 66538201-021 بوده و مسئول اجرائی نمایشگاه، آقای امینی با شماره همراه 09123026032 آماده هرگونه هماهنگی و پاسخگوئی می­باشد.

 

ستاد برگزاری دومین نمایشگاه طرح­ها و الگوهای جهادی

فايلها
فراخوان+دومين+نمايشگاه.docx 18.197 KB
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت |
مهمان (portalguest)


Powered By Sigma ITID.