زیرپورتال همایش ملی فرهنگ و مدیریت جهادی
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
آخرین رویدادها
شنبه 26 تير 1395 فراخوان شرکت در نمایشگاه دهمین همایش و اولین جشنواره ملی فرهنگ و مدیریت جهادی نمایشگاه دهمین همایش و اولین جشنواره فرهنگ و مدیریت جهادی که از سوی حوزه نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در تاریخ 24 لغایت 25 مردادماه 1395 در باغ موزه دفاع مقدس واقع در بزرگراه شهید حقانی برگزار خواهد شد. در این همایش نمایشگاهی  در بخش های اقتصادی ، فرهنگی و تحقیقاتی برگزار می شود . از کلیه استانها، نهادها و وزارتخانه هایی که دارای طرح ها و الگوهای موفق در حوزه اقتصاد مقاومتی می باشند دعوت بعمل می آید دستاوردهای خود را در این نمایشگاه در معرض دید مسئولان، محققان و مردم علاقمند کشورمان قرار دهند. کلیه وزارتخانه ها ،سازمانها ،و نهادهایی که دارای توانایی  های لازم در ارائه دستاوردهای خود در این نمایشگاه هستند     می توانند با رعایت ضوابط اعلام  شده در این نمایشگاه شرکت نمایند .

1-    شرکت وزارتخانه ها، سازمانها و نهادها در این نمایشگاه  رایگان بوده و کلیه هزینه های مربوط به اجاره مکان، ایجاد غرفه ها بر عهده دبیرخانه همایش می باشد ( غرفه آرایی و مدیریت غرفه به عهده مشارکت کنندگان خواهد بود.)

2-    وزارتخانه ها و سازمان های ذیربط می توانند برای شرکت در نمایشگاه با تکمیل فرم مربوطه و ارسال ان به دبیرخانه همایش به آدرس تقاطع طالقانی ولی عصر جنب سینما قیام ساختمان وزارت کشاورزی طبقه هشتم تا تاریخ 5/5/95 اقدام و یا از پست الکترونیکی همایش

نسبت به ثبت نام وتکمیل فرم اقدام نمایند .

 

پست الکترونیکی: hfmj@agri-jahad.ir

 

3-    حداقل متراژ هر غرفه 12 متر مربع می باشد .

4-    غرفه داران محترم اعم از آقایان و خانم ها طی دوره برگزاری نمایشگاه، تحت پوشش منشور اخلاقی تکریم از بازدید کنندگان همایش خواهند بود .

 

                                                           دبیرخانه دهمین همایش  و اولین جشنواره قرهنگ و مدیریت جهادی

فايلها
فرم حضور در نمايشگاه.doc 35.328 KB
فرم حضور در نمايشگاه.doc 35.328 KB
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت |
مهمان (portalguest)


Powered By Sigma ITID.